Ładowanie...

Aktualności

Łatwe zwycięstwo

• autor: mariano1980, 2010-05-12 23:10

Po raz pierwszy w tym sezonie z taką lekkością pokonaliśmy przeciwnika. W meczu wyjazdowym NIEMCZANKA II Niemcza uległa nam na własnym boisku 0:3.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały nam, że wiele potu na boisku wylewać z siebie nie będziemy musieli. Od samego początku dobrze radziliśmy sobie z rywalami. Bez większego wysiłku kontrolowaliśmy grę; stworzyliśmy nawet kilka dogodnych sytuacji, ale niestety nie wszystkie udało nam się wykorzystać.  Gra nabrała rumieńców w 25’, kiedy Sebastian Korbela wpadł w pole karne. Tam faulował go bramkarz gospodarzy, a sędzia bez wahania pokazał na wapno. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Mariusz Połubiński- i mamy 1:0 dla Dębowych.        Z  takim wynikiem dotrwaliśmy do przerwy. Druga połowa to już zdecydowana przewaga naszego zespołu. Piłka śmigała między naszymi nogami jak po wyznaczonej przez nawigację trasie.  W 55’ Korbela podał do Tomka Miarki, a ten ładnym, plasowanym strzałem uderzył w stronę bramki.  I tym sposobem golkiper gospodarzy został po raz drugi w tym meczu pokonany. Jeszcze raz w tym spotkaniu arbiter główny wskazał na punkt oddalony o 11 metrów od bramki. W polu karnym faulowany został Połubiński. Wykonawcą jedenastki był Krystian Sota, który w starciu jeden na jeden z bramkarzem, nie dał mu się pokonać i tym samym ustanowił końcowy wynik spotkania na piękne 3:0. Gdyby nie brak skuteczności naszych, piłka w siatce lądowałaby zapewne jeszcze co najmniej kilka razy, bo stwarzaliśmy naprawdę dobre sytuacje, ale brakowało determinacji w ich wykończeniu. Nie ulega jednak wątpliwościom, że nawet tak łatwe zwycięstwo ogromnie nas cieszy i motywuje do dobrej gry w następnych spotkaniach.

Wyniki zaległych spotkań 19. kolejki w zakładce 'Terminarz rozgrywek'.