Ładowanie...

Aktualności

Wygrane derby z Tuszynem !

• autor: koniu91, 2010-05-15 20:37

Nasi juniorzy, podopieczni Bogdana Fudalego, wygrali dziś mecz z wiceliderem Victorią Tuszyn 4:3.

Na samym początku w nasze szeregi wdarł się niepokój gdyż mieliśmy drobne problemy kadrowe,lecz udało nam się skompletować całą jedenastkę. Mecz dla nas zaczął się dość niefortunnie gdyż to my musieliśmy po raz pierwszy wyciągać piłkę z siatki. Niedługo potem do wyrównania doprowadził Dawid Szczęśniak. Po 2 minutach niestety po raz koleiny straciliśmy bramkę. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał jeden z graczy Victorii. Na szczęście nasi napastnicy byli dziś jednak skuteczni. Po raz kolejny po dośrodkowaniu Łukasza Adamczyka do remisu doprowadził Piotr Gezella, który popisał się cudownym lobem bramkarza. Niestety przed ostatnim gwizdkiem kończącym pierwszą połowę nieoczekiwanie straciliśmy kolejnego trzeciego już gola. Tym wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmotywowani gdyż chcieliśmy zejść z boiska z korzystnym rezultatem. Dlatego też chcieliśmy przede wszystkim nie stracić kolejnego gola co w pełni nam się udało. Zdołaliśmy również doprowadzić do remisu. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Dawid Szczęśniak... po akcji z kontry.W tym momencie piłkarze z Tuszyna zaczęli zaciekle atakować jednak nasza defensywa nie dopuściła do straty gola.Szczęście przyszło dość późno bo w 85 minucie kiedy to Łukasz Adamczyk został sfaulowany w polu karnym. Sędzia nie zawahał się i podyktował jedenastkę , którą pewnie wykorzystał sam poszkodowany. Korzystny wynik 4:3 pewnie dowieźliśmy do samego końca  i mogliśmy się cieszyć z kolejnego zwycięstwa.